новини шкільного життя

День Знань

1 вересня 2015 року у школі відбулося свято - День Знань. На його початку школярі вшанували хвилиною мовчання    воїнів, що загинули, захищаючи нас від російської агресії на сході України. Вже вдруге початок навчального року припадає на трагічні події, що відбуваються на тимчасово окупованій території нашої держави.


Але життя продовжується, прийшов новий навчальний рік, за парти знову сядуть школярі і шкільний дзвінок дав старт для підкорення вершин. На свято завітали гості, добре відомі учням з дитинства - Буратіно та Шапокляк. Свої відчуття на порозі самостійного життя висловили у віршах одинадцятикласники, а прийняті у шкільну родину наймолодші учні запевнили, що вони - надійна зміна старшокласникам. На завершення свята всі присутні вишикувалися у колону та пройшли до пам'ятників загиблим воїнам-односельчанам та воїнам-визволителям. А коли повернулися після покладання квітів, то сфотографувалися напам'ять. І хоч день видався дуже спекотним, у дітей вистачило терпіння переглянути програму свята. Як це було можна подивитися на знімках.
Зустріч із волонтеркою
У школі пройшли заплановані перші уроки на тему "Ми - нація єдина!" До деяких класних колективів було запрошену місцеву волонтерку Бондар Нелю Олександрівну, яка розповіла про свою діяльність та показала дітям прапор, що побував у боях і мав підписи бійців. Цей прапор дали її на зберігання. А ще її сім'ю нагородили подякою.


Відзначення 70-річчя закінчення Другої Світової війни
2 вересня в історії відзначається як день закінчення Другої Світової війни. Для дітей була підготовлена тематична виставка інформаційних матеріалів та показаний документальний фільм "Війна. Український рахунок"


Крокуємо зі спортом!
Сьогодні, 7 вересня , у школі почався Всеукраїнський тиждень спорту. Урочисту лінійку підготувала вчитель фізкультури Бершадська О.В. Свято було цікавим і яскравим!Згідно плану проводилися спортивні змагання. Дітям було цікаво і весело!День Смайлика
За ініціативи шкільного парламенту дітей у навчальному закладі знову проводився день Смайлика. Учнівські колективи підготували інформаційні газети, прикрасили свої класні кімнати різнокольоровими кульками з намальованими смайликами, виготовили емблеми і т.д. Цього дня  в школі панувала атмосфера піднесеного настрою та щирих емоцій.Подарунки до дня тата
 Готуючись до відзначення цього важливого дня, діти приготували подарунки. Так, наприклад, учні 2 класу виготовили краватки та вивчили вірші про тата.


День Миру
Сьогодні для всіх нас чи не найболючішим питанням є закінчення війни на сході України. А тому слово "мир" сприймається інакше, ніж будь-коли. Вже вдруге відзначення Дня Миру набуває іншого змісту. У понеділок, 21 вересня, була проведена урочиста лінійка, потім - години спілкування на єдину тематику, а завершенням став флеш-моб, підготовлений учнями школи.


День учителя
Напередодні святкування дня учителя, шкільний парламент дітей вирішив  провести день самоврядування і замінити вчителів, провівши уроки за них. Розподіливши обов'язки та визначивши керівництво школи, діти приступили до підготовки. Слід відмітити, що за справу вони взялися дуже серйозно, охопивши в цей день чергування по школі, контроль за виставленням оцінок і т.д. На початку дня "директор школи" провів лінійку, представивши свій педагогічний колектив на цей день, ознайомив із розпорядком дня та його завданнями, побажав всім вдалого дня.


А після уроків вчителів уже традиційно поздоровили одинадцятикласники, приготувавши цікаву програму.

Зустріч із волонтером
7 жовтня на моє запрошення до школи завітав Нікітін Вадим Леонтієвич. Відомий волонтер із Кіровограда з перших днів допомагає бійцям на передовій.  Дякуючи його старанням, воїни мають теплі речі, взуття, найнеобхідніші продукти, ліки і т.д. В даний час Вадим Леонтійович представляє громадську організацію "Патріоти Кіровоградщини". Слід відмітити, що він виявився цікавим співрозмовником, тому діти уважно слухали, задавали різноманітні питання. Зустріч закінчилася виконанням Гімну України та спільним фото. Збираючись на передову на День Захисника Вітчизни, що святкуватиметься вперше 14 жовтня, волонтер повезе бійцям частинку нашого серця та душі, краплиночку допомоги тим, хто нас захищає. 

Вадим Леонтійович приїздив із працівниками обласного телебачення, які знімали репортаж. Трохи згодом ми дізналися про те, як була проведена ця зустріч із програми "День за днем".
https://drive.google.com/file/d/0B2kHSI54-Y4hejhrNGNQTkFJd3c/view?usp=sharing
День бантиків
   Створити піднесений настрій серед дітей та педагогів у навчально-виховному процесі, налаштувати на позитив та зробити учбовий процес яскравішим покликані не зовсім звичні заходи. Серед таких заходів можна назвати День Смайлика та День бантиків. Вперше з членами шкільного парламенту ми підготували їх два роки назад. Цього року не хотіли повторюватися і не мали на меті  знову  проводити. Але діти почали питати про них ще на початку вересня. Тому на засіданні учнівського самоврядування ми вирішили проводити ці заходи, але з доповненнями. Так наприклад, до Дня бантиків додали ще і фестиваль краваток (хлопчикам), а один із активних членів парламенту підготував веселі картинки із зображеннями тварин, у яких були оригінальні зачіски  із різноманітними бантиками. При перегляді діти досхочу сміялися. Слід відмітити, що цю ініціативу підтримують педагоги. Вони також в цей день одягають бантики незалежно від віку чи посади.

Немає коментарів:

Дописати коментар